Obchodní podmínky

Obchodní podmínky -

obchudekumedarda.cz

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky
Všechny ceny v internetovém obchodě obchudekumedarda.cz jsou konečné včetně DPH. 

A. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny obchudekumedarda.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. 

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. 

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. 

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím. 

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetové prodejny obchudekumedarda.cz , kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. 

Přijetí a odeslání objednávky je zákazníkovi potvrzeno informativním e-mailem na zadaný email. 

Storno objednávky: objednávku můžete stornovat e-mailem či telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás.

Provozovatel tohoto e-shopu si vyhrazuje právo odstoupit od již uzavřené objednávky (i již uhrazené).Částka za uhrazenou objednávku bude vrácena obratem zpět na účet objednavatele.

B. Reklamace a záruka zboží
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetové prodejny obchudekumedarda.cz a právním řádem platným v ČR. 

Zboží lze reklamovat u provozovatele dle podmínek reklamačního řádu. 

Zboží na reklamaci posílejte v původním obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Náklady na vracení zboží (poštovné) zpět prodejci při odstoupení od smlouvy hradí kupující bez náhrady.


Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. 

C. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) 
Internetová objednávka je smlouvou uzavřenou na dálku. Kupující má právo podle občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží (pokud má objednávka více položek - všechny položky v objednávce), bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží vrátí prodávající obratem zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. 

Provozovatel tohoto e-shopu si vyhrazuje právo odstoupit od již uzavřené objednávky (i již uhrazené).Částka za uhrazenou objednávku bude vrácena obratem zpět na účet objednavatele.

D. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. 

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

V případě změny obchodních podmínek získáte původní obchodní podmínky platné v době uzavření kupní smlouvy žádostí zaslanou na e-mail martnem.zdarns@gmail.com

Ochrana osobních údajů
Provozovatel internetového obchodu obchudekumedarda.cz, ,Martina Němcová(odpovědná osoba) prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace. Učiní tak vždy písemně nebo mailem na obchudekumedarda.cz

PLATEBNÍ PODMÍNKY
Platbu požaduji pouze převodem z účtu. Po obdržení automatického potvrzovacího e-mailu prosím nic neplaťte, vyčkejte na mé potvrzení objednávky, ve které bude uvedená výše poštovného, VS .........

Objednané zboží Vám bude zasláno prostřednictvím Zásilkovny. 

 ODESÍLÁNÍ ZÁSILEK

Zásilky jsou odesílány 5x týdně .

ZPŮSOB DORUČENÍ POŠTOVNÉ BALNÉ
     
     

 ZÁSILKOVNA - zboží si vyzvednete na pobočce, kterou jste si zvolili.

  • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  • Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
 64 Kč  10 Kč

 ZÁSILKOVNA - zboží si vyzvednete na pobočce, kterou jste si zvolili.

Nadměrné zásilky - cena 120 Kč

Maximální rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm nebo váha od 5 Kg do 10 Kg. Maximální výše dobírky: 20 000 Kč

 124 Kč  10 Kč
     
     
     
     
     
ZPŮSOB ÚHRADY POPLATEK
PŘEVODEM NA ÚČET - ČR
Balík odesílám po připsání peněz na účet či po obdržení potvrzení o platbě z Vaší banky.
BEZ POPLATKU
 
 
   
 
 
   
Copyright © obchudekumedarda.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© obchudekumedarda.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace